walldesign – folie Architektoniczne, FOTOTAPETY & PANELE DEKORACYJNE

zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym oklejaniem wszelkich pomieszczeń użytkowych, mieszkalnych, handlowych oraz przeszkleń jak okna, ścianki czy witryny sklepowe

 

W ODPOWIEDZI NA ZAPOTRZEBOWANIE RYNKOWE  OFERUJEMY INSTALACJE FOLII DEKORACYJNYCH, REKLAMOWYCH, ARCHITEKTONICZNYCH CoverStyl, TAPET I FOTOTAPET WEDŁUG GOTOWYCH WZORÓW ORAZ INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW JAK RÓWNIEŻ MONTAŻ  PANELI DEKORACYJNYCH 3D

Możemy zaoferować Państwu folie, tapety, fototapety na podłożu papierowym, fizelinowym, lateksowym lub winylowym korzystając z szerokiej oferty gotowych wzorów lub wg indywidualnego projektu z dowolną grafiką i zainstalować je w biurze, kuchni, gabinecie, salonie lub sypialni. Każda folia czy fototapeta będzie dostosowana do wymagań klienta co materiału, kolorystyki czy formatu powierzchni oraz indywidualne wzornictwo.

 

 

Oklejanie użytkowe to nie tylko typowe realizacje wnętrzarskie ale indywidualne podejście wizerunkowe pomieszczeń a obejmuje ono m.in.: witryny, meble, przeszklenia, wnętrza, stoiska handlowe i promocyjne, biura, pomieszczenia mieszkalne i użytkowe.
Oklejamy biura, restauracje, hotele, przestrzenie handlowe i prywatne oraz kluby sportowe i sklepy oraz przestrzenie przemysłowe: hale, fabryki, obiekty sportowe i magazyny.   Do oklejania oraz dekoracji i renowacji pomieszczeń wykorzystujemy profesjonalne folie renomowanych producentów które posiadają wieloletnie gwarancje i odpowiednie certyfikaty. Poza foliami dekoracyjnymi, architektonicznymi, tapetami i fototapetami stosujemy również folie przeciwsłoneczne, bezpieczne i antywłamaniowe. Rodzaj folii dobieramy w zależności od indywidualnego charakteru wnętrza, celu i jaki chcesz osiągnąć.    Grafiki wykorzystywane do aplikacji ścian i przeszkleń wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dysponujemy też szeroką paletą gotowych wzorów folii i tapet które możemy zaaplikować na Twoich ścianach. Możesz wybierać spośród wielu motywów przyrodniczych, geometrycznych wzorów lub wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt.

Szczególnie zachęcamy do współpracy z nami hotele i restauracje gdyż nasze usługi mają potencjał i można dzięki nim zaoszczędzić wiele środków finansowych na remoncie. Hotele i restauracje szczególne miejsca w których komfort klienta ma szczególne znaczenie. Począwszy od odpowiedniego oznakowania całego obiektu a skończywszy na odpowiednim wystroju wnętrz.

Sklepowe witryny i odpowiednie oznakowanie punktu sprzedaży ma ogromne znaczenie. Możemy wykonać aplikacje reklam na posadzkach, witrynach czy regałach i pomożemy w budowaniu wizerunku oraz odpowiedniego wrażenia  na klientach. Obsługujemy małe osiedlowe sklepy, butiki biuro i sklepy w centrach handlowych. Stworzymy dla Ciebie atrakcyjne miejsce pracy i miejsce które swoim wyglądem przyciągnie klientów. Twój sklep będzie Twoją wizytówka w wymagającej przestrzeni handlowej obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.   Wnętrza przekształcamy w przestrzeń sprzyjającą dla użytkowników.

Zadzwoń do nas a nasz pracownik przeanalizuje Twoje potrzeby wykona oględziny pomieszczeń i przygotuje indywidualną ofertę oraz niepowtarzalny projekt.  

Nasz wykwalifikowany pracownik przyjedzie do Ciebie aby poznać oczekiwania klienta, wykona oględziny, przedstawi próbki materiałów i zaproponuje ich odpowiedni dobór, wykona pomiary, wstępną wycenę a w razie potrzeby również indywidualny projekt a po akceptacji wyznaczy termin realizacji.

Tel./WhatsApp +48 661 565 661